Włączniki elektryczne

włączniki elektryczne

Zaczynasz remont mieszkania lub budowę domu? Wobec tego czeka Cię wiele ważnych decyzji, m.in. rozplanowanie instalacji elektrycznej. Niezbędnym elementem takiej instalacji są włączniki elektryczne. I choć ich zakup wydaje się być mało istotnym zadaniem, to bez elektrycznych włączników światła nie będzie funkcjonował żaden dom czy mieszkanie.

Jeśli szukasz solidnych, bezpiecznych i estetycznych włączników elektrycznych, koniecznie zapoznaj się z ofertą portugalskiego producenta osprzętu elektroinstalacyjnego Efapel. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od ponad czterdziestu lat oferuje szeroki wybór wyposażenia przeznaczonego do instalacji domowych i przemysłowych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością, funkcjonalnością i ogromną wygodą użytkowania. Klienci mają do wyboru przeróżne opcje – u nas znajdziesz włączniki elektryczne i gniazda w ramkach pojedynczych i wielokrotnych (podwójnych, potrójnych, poczwórnych, a w niektórych seriach nawet pięciokrotnych). Dostępne elektryczne włączniki światła wyróżnia też przepiękny i nowoczesny design. Zewnętrzna obudowana osprzętu (wykonana z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna) występuje w wielu wariantach kolorystycznych, m.in. w:

 • klasycznej bieli,
 • czerni,
 • graficie,
 • szarości,
 • złocie,
 • czerwieni
 • i wielu innych.

Warto dodać, że paleta kolorów ramek i klawiszy została zaprojektowana tak, żeby móc je dowolnie ze sobą łączyć.

łąccznik elektryczny czarny

Łącznik czarny

 
Efapel, jako jeden z nielicznych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego, zdecydował się na wypuszczenie kilkunastu kolorowych serii. Dzięki temu możesz wybrać włączniki elektryczne, które będą idealnie pasować do koloru ścian i stylu pasującego w danym pomieszczeniu. Łączniki w ciemnej oprawie zapewnią wnętrzom nowoczesny i niezwykle oryginalny wygląd. Te czarne znajdziesz m.in. w oryginalnej kolekcji Siza, którą zaprojektował ceniony portugalski architekt Álvaro Joaquim de Melo Siza Vieira. Jesteśmy pewni, że mimo niewielkiego rozmiaru, czarne, okrągłe włączniki elektryczne będą efektowną dekoracją wnętrz.

łącznik elektryczny złoty

Łącznik złoty

 
Czy włączniki elektryczne mogą być modne? Efapel udowadnia, że tak! W końcu nasze produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i modną kolorystyką. Miłośnicy klimatycznych i bogato zdobionych wnętrz na pewno ucieszą się na widok włączników elektrycznych w złotej ramce. Złote łączniki znajdziesz w takich kolekcjach, jak:

 • Aquarella,
 • Animato,
 • Metallo,
 • Apollo 5000.

Do Twojej dyspozycji oddajemy elektryczne włączniki światła w klasycznym złocie, a także w najróżniejszych odcieniach pokrewnych (kości słoniowej, szampanie i platynie).

włączniki elektryczne - metalowe

Łącznik metalowy

Wśród produktów Efapel znajdziesz też włączniki elektryczne w ramkach z naturalnych materiałów (ze stali galwanizowanej). Metalowa ramka to praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które świetnie podkreśli dobry gust właściciela wnętrz. Do wyboru masz kilka metalicznych kolorów, m.in.: złoto, stal szczotkowaną, grafit i aluminium.

Co ważne, nasze elektryczne włączniki światła posiadają dwie opcje wykończenia – możesz wybrać te w wersji matowej lub w połyskującej.

obsługa klienta

POTRZEBUJESZ POMOCY?

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z naszymi doradcami.
Odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty z naszej oferty.

EFP Sp. z o.o.
Wyłączny dystrybutor EFAPEL®

ul. Obornicka 229 lok. 210
60-650 Poznań

tel. (+48) 61 652 98 70
tel. (+48) 61 652 98 71

Polityka prywatności
© Efapel 2020. Created by MINDZONE.