Włączniki podtynkowe

Aranżujesz nowe mieszkanie lub remontujesz dom? Przed Tobą wiele ważnych decyzji, jak wybór mebli, kolorów ścian czy… włączników światła. Włączniki podtynkowe to często pomijany detal, a przecież bez sprawnej instalacji elektrycznej nie mógłbyś wygodnie korzystać z wyremontowanego mieszkania. Te niewielkie, montowane pod tynkiem, elementy służą do włączania i wyłączania światła i wbrew pozorom ich właściwe rozplanowanie ma bardzo duży wpływ na komfort domowników.

W ofercie Efapel znajdziesz najróżniejsze włączniki światła i gniazda, zarówno te podtynkowe, jak i natynkowe. Nasze produkty odznaczają się ciekawym designem (do wyboru masz włączniki w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach) oraz ogromną wytrzymałością (wynikającą z zastosowania trwałych materiałów najwyższej jakości).

Włącznik podtynkowy – dlaczego warto?

Włączniki światła to elementy instalacji elektrycznej, które umożliwiają wygodne sterowanie oświetleniem i jego dostosowywanie do potrzeb wszystkich domowników. W zależności od rodzaju instalacji elektrycznej łączniki mogą być zamontowane podtynkowo lub natynkowo. Włączniki podtynkowe wyróżniają się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem, dlatego bardzo chętnie wybieramy je do naszych mieszkań i domów.

Mimo niewielkich rozmiarów włączniki podtynkowe marki Efapel odmienią wygląd Twojego mieszkania. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne łączniki z białego tworzywa sztucznego, a także bardziej designerskie modele. Wierzymy, że każde pomieszczenie powinno mieć swój indywidualny charakter, dlatego możemy Ci zaproponować włączniki podtynkowe:

  • stylizowane na retro,
  • nowoczesne,
  • wykonane z drewna lub metalu,
  • kwadratowe, prostokątne i okrągłe,
  • czarne, białe i wielu innych kolorach.

Jesteśmy przekonani, że zwolennicy egzotycznych wnętrz ucieszą się na widok włączników światła w czerwonych i pomarańczowych ramkach. Wielbicieli stylu industrialnego przekonają z kolei czarne i szare propozycje, a styl skandynawski w mieszkaniu najlepiej podkreślisz jasnymi, stonowanymi łącznikami.

Łączniki podtynkowe – konstrukcja i montaż

Jak wygląda montaż gniazd i włączników podtynkowych? Obowiązkowym elementem instalacji podtynkowej jest puszka elektryczna umieszczona w ścianie, w której montuje się mechanizm włącznika lub gniazda elektrycznego. Dzięki temu cały mechanizm ukryty jest w ścianie, a na jej powierzchni pozostaje widoczny wyłącznie przycisk z ramką.

Co ważne, w ścianie, na której ma być zamocowany włącznik podtynkowy, nie może znajdować się żadna inna instalacja. Poza tym ściana musi mieć odpowiednią grubość. Na szczęście nowoczesne konstrukcje zazwyczaj spełniają wymienione założenia, więc włączniki podtynkowe zainstalujesz praktycznie w każdym nowym domu.

obsługa klienta

POTRZEBUJESZ POMOCY?

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z naszymi doradcami.
Odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty z naszej oferty.

EFP Sp. z o.o.
Wyłączny dystrybutor EFAPEL®

ul. Obornicka 229 lok. 210
60-650 Poznań

tel. (+48) 61 652 98 70
tel. (+48) 61 652 98 71

Polityka prywatności
© Efapel 2020. Created by MINDZONE.