Schematy połączeń i katalogi Efapel

Schematy połączeń i katalogi Efapel

 

Szukasz sprawdzonych elementów instalacji elektrycznej? W Efapel znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz ? oferujemy Ci szeroką gamę nowoczesnych, renomowanych produktów do instalacji domowych i przemysłowych. To u nas znajdziesz włączniki światła, które wyróżniają się trwałością i estetyką na tle konkurencji. A może potrzebujesz sprzętu innego typu? W Efapel znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba.

Klientom pragnącym skorzystać z naszej oferty polecamy zapoznanie się z zakładką do pobrania ? znajdziesz tu katalogi, w których zaprezentowaliśmy wszystkie produkty, jak na przykład, gniazdka elektryczne. Nasze wykazy katalogowe zawierają też pełną dokumentację techniczną, instrukcje podłączeń, certyfikaty zgodności i aktualne cenniki. A jeśli wciąż będziesz miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy Cię do kontaktu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie osprzętu elektrotechnicznego ? pracownikami Efapel.

 

Instrukcje Efapel

 

Zamówiłeś czujnik ruchu, termostat lub włączniki światła i zastanawiasz się, jak je uruchomić? To banalnie proste! Po prostu odwiedź zakładkę do pobrania i wybierz odpowiednią instrukcję ? na Twoim komputerze/smartfonie otworzy się dokument omawiający krok po kroku montaż, uruchomienie i działanie wybranego rozwiązania. Zespół inżynierów i projektantów Efapel przykłada ogromną uwagę do tego, aby wszystkie instrukcje i inne dokumenty techniczne dostępne dla naszych Klientów były czytelne i zrozumiałe. Dzięki temu bez problemu poradzisz sobie z obsługą włączników światła, czy pozostałych produktów.

Oprócz instrukcji oddajemy do Twojej dyspozycji karty katalogowe z produktami Efapel. To w nich zaprezentowaliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat naszych urządzeń. Niezależnie od tego czy interesują Cię włączniki światła, czy jakiekolwiek inne elementy instalacji elektrycznej, zdobędziesz wiedzę niezbędną do ich właściwej kwalifikacji naszych.

 

Certyfikaty Zgodności

 

Co jeszcze możesz znaleźć w zakładce do pobrania? To tutaj umieściliśmy wszystkie certyfikaty i deklaracje zgodności dotyczące naszych produktów, takich jak gniazdka elektryczne.

Czym jest deklaracja zgodności? To pisemne oświadczenie, w którym producent (lub upoważniony przez niego przedstawiciel) stwierdza się, że wyrób finalny, taki jak gniazdka elektryczne, spełnia wszystkie wymagania określone w aktach unijnego prawodawstwa. W chwili podpisania niniejszej deklaracji firma bierze całkowitą odpowiedzialność za zgodność oferowanego produktu z przepisami prawa.

Na stronie internetowej Efapel znajdziesz deklaracje zgodności dla naszych produktów. Należą do nich gniazdka elektryczne, ale także gniazda IP44, puszki podłogowe, łączniki niskonapięciowe czy łączniki elektryczne natynkowe i wiele innych. Wszystko to w trosce o poziom obsługi naszych klientów, wyznaczający standardy w branży.

EFP Sp. z o.o.
Wyłączny dystrybutor EFAPEL?

ul. Obornicka 229 lok. 210
60-650 Poznań

tel. (+48) 61 652 98 70
tel. (+48) 61 652 98 71

Polityka prywatności
? Efapel 2020. Created by MINDZONE.